Sealskin Hooked douchecabine 100×100 cm zilver

469,00
Adviesprijs 686,00
Je bespaart € 217,00 (32%)

Beschrijving

Eenvoudige installatie en veelzijdig gebruik

De Sealskin Hooked douchecabine 100×100 cm zilver biedt de perfecte oplossing voor een stijlvolle en praktische hoekinstap. Dankzij een verstelbaarheid van circa 10 cm is deze douchecabine gemakkelijk aan te passen aan ongelijke wanden of afwijkende maten. De draaideur en zijwand zijn omkeerbaar, wat betekent dat je deze naar wens links of rechts kunt monteren.


Duurzaam en stijlvol ontwerp

Met een solide aluminium frame in zilverkleur en 6 mm dik veiligheidsglas straalt de Sealskin Hooked douchecabine 100×100 cm zilver moderne klasse uit. De antikalkbehandeling op het glas maakt schoonmaken eenvoudig en houdt het glas langer helder. De geïntegreerde handgreep is praktisch en kan bovendien dienst doen als handdoekhouder.


Veelzijdige hoekoplossing met moderne uitstraling

De Sealskin Hooked douchecabine 100×100 cm zilver is ideaal voor wie een ruime en onderhoudsvriendelijke hoekdouche zoekt. De combinatie van transparant glas en hoogwaardig metaal maakt het geheel perfect geschikt voor zowel moderne als klassieke badkamers.


Belangrijkste kenmerken

  • Afmetingen: 100x100x200 cm

  • Zilverkleurige aluminium profielen

  • Draaideur en zijwand omkeerbaar

  • Verstelbare maatvoering: deur en wand tot ±10 cm

  • 6 mm veiligheidsglas met antikalklaag

  • Comfortabele greep met haakfunctie


Technische specificaties

  • EAN: 8720198000805

  • Merk: Sealskin

  • Serie: Hooked

  • Afmetingen: 100x100x200 cm

  • Verstelbaarheid deur en zijwand: 97,3–98,8 cm

  • Glasdikte: 6 mm

  • Glasafwerking: Helder met antikalk

  • Profielkleur: Zilver

  • Materiaal: Aluminium

  • Montage: Omkeerbaar (links/rechts)

  • Deurtype: Draaideur

  • Garantie: 5 jaar